Kapıda Temizlik Hizmeti Kapıda Temizlik, Bursa genelinde haftanın 7 günü kesintisiz temizlik hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız profesyonel kadrosuyla sizleri daima memnun etmeyi hedeflemiştir.
0 539 212 37 39

Millet Mahallesi 7204 Sokak C/12 No:36 Yıldırım / BURSA

Sosyal Medya Hesaplarımız
|

Her Gün : 09.00 – 22.00

Top
 
Kapıda Temizlik

S.S.S.

Temizlik ve Dezenfeksiyon işlemlerini nasıl yatığımız ile ilgili aklınıza takılan soruları cevaplamaya çalıştık. İşlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için WhatsApp, iletişim formu ya da telefonlarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Memnun Kalacak Mıyım ?

Evinize gelen temizlik profesyonelleri, sahip olduğu işi titizlikle yapılan kişiler arasından seçilmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli eğitimler verilmektedir. Bu noktada yine de temizlikten memnun kalmadığını belirten müşterilerimiz için telafi amaçlı temizlikten sonraki hafta içerisinde indirimli temizlik hizmeti sunuyoruz.

Temizlik Malzemelerini Getiriyor Musunuz ?

Temizlik malzemelerinin temini ev sahipleri tarafından yapılmaktadır ancak belirtmeniz halinde ek olarak malzemeli temizlik hizmeti verebiliyoruz.

Personel Güvenlir Mi?

Temizlik profesyonellerimiz adli sicil kaydı olmayan kişilerden seçilmekte olup kimlik bilgileri sistemimizde kayıtlı bulunmaktadır.

Hergün Hizmet Veriyor Musunuz?

Haftanın dilediğiniz bir günü için temizlik hizmeti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

    Yapı Market
    Whatsapp Chat